Please or Zarejestruj się to create posts and topics.

Weronika Czernichowska Czarownica moje spotrzeżenia

Witajcie ja zamówiłam u tej Pani rytuał dokładnie 13 sierpnie 2021 kobieta  prosiła o wysłanie jakiejś rzeczy osobistej  osoby która ma być spętana,  wysłałam koszule mojego narzeczonego którą często nosił, później odesłała tą rzecz po 21 dniach  . Otrzymałam instrukcje co z nią zrobić były na niej wzory i znaki nie powiedziała co to znaczy, mam w tej koszuli chodzić przez 1 godzinę dziennie 30 dni . Po tym okresie koszule mam spalić w ognisku razem z jego zdjęciem.

Pozdrawiam

Hella121

Hej czy coś się dzieje w tym temacie bo zanikłaś masz jakieś efekty w trakcie tego chodzenia w tej koszuli ? pozytywne i negatywne liczę że coś napiszesz jestem ciekawa.

Pozdrawiam

Lelka77

Też jestem ciekawa tym bardziej że wydaj się być wiarygodna jak to wszystko wygląda ?

Pozdrawiam

Monika000

hej 2 września otrzymałam tą koszulę przesyłką zwrotną dziś jest 17 wrzesień chodzę nadal w tej koszuli tak jak dostałam w instrukcji, co ciekawe wydaje mi się że koszula zaczęła dosłownie nim pachnieć wcześniej byłą prana po dostawie tez zero zapach. Nie miałam Covida lub czegoś podobnego wiec to zastanawiające z węchem moim wszystko jest w porządku. Wczoraj była u mnie koleżanka i powiedziała że powinnam o nim zapomnieć widziała tą koszule miałam ją wtedy ubraną, stwierdziła że mi odbija i powinnam iść się leczyć, posprzeczaliśmy się nic nie wie o tym co robię

Pozdrawiam

Hella121

czy masz jakieś przeczucia że wróci, inaczej się czujesz jakiś spokój cię ogarnął, może sny lub coś podobnego dziwne zachowanie ludzi, zwierząt ?

Pozdrawiam

Monika000

Witam czy jakiś kontakt do tej Pani można prosić ?